Nasze obszerne doświadczenie jak i rzetelność, profesjonalizm, to jest to, czym cechuje się nasza firma. Naszym celem jest rozwój projektów z zakresu energii odnawialnej. 

Przyszłość należy do energii odnawialnych.

Osobiście dbamy o to, aby każdy zarządzany przez nas projekt był realizowany z korzyścią dla środowiska i wszystkich zaangażowanych stron.

Ku zadowoleniu naszych klientów i inwestorów:

  • Współpraca w wysoce profesjonalnych zespołach
  • Specjaliści w planowaniu projektu
  • Zespół zarządzający z międzynarodowym doświadczeniem projektowym
  • Kompetentni kierownicy projektów
  • Działający globalnie partnerzy

Podejmujemy wyzwania związane ze zdecentralizowanym wytwarzaniem i magazynowaniem energii oraz opracowujemy rozwiązania w zakresie zarządzania, zaopatrzenia i marketingu bezpośredniego odnawialnych energii. Jedną z głównych dziedzin naszej pracy jest rynek europejski.

 

U

Planowanie przygotowawcze

Przygotowujemy wstępny plan i projekt farmy fotowoltaicznej, elektrowni wiatrowej, biogazowni biometanowni, magazynu energii zgodnie z Państwa potrzebami i życzeniami. Ponadto sprawdzamy wykonalność zgodnie z obowiązującymi przepisami i warunkami lokalnymi. Czy istnieją wytyczne, których należy przestrzegać podczas budowy lub eksploatacji? Jak skomplikowane jest wdrożenie? Jakie alternatywy mogą okazać się opłacalne?

\

profesjonalne doradztwo

Jakość, bezpieczeństwo i ochrona środowiska to wymagające czynniki dla firm i operatorów. Również w tym obszarze doradzamy, jak postępować w sposób zgodny z prawem. Jak wykorzystać potencjał OZE.

projektowanie wykonawcze

Aby zapewnić, że wszyscy zaangażowani w budowę dokładnie wiedzą, co należy zrobić, kiedy i w jaki sposób, sporządzamy szczegółowe plany wdrożeniowe dla wszystkich niezbędnych branż, zgodnie z indywidualnymi specyfikacjami projektu. W ten sposób gwarantujemy zarówno wysoką jakość projektu i sprawną realizację w fazie montażu, jak i możliwość kontroli poszczególnych etapów pracy dla klienta.

ARENA Energy 

Biuro rozwoju projektów z zakresu odnawialnych źródeł energii

ul. Świebodzińska 6

60-162 Poznań

 

T: +48 512 179 065

T: +48 504 245 554

M: info@arena-energy.pl