WSPÓŁPRACA

Współpraca dla właścicieli gruntów

Jesteś właścicielem gruntu i chciałbyś sprawdzić swoje nieruchomości pod kątem możliwości wykorzystania energii fotowoltaicznej?

Chętnie zbadamy Państwa teren pod kątem przydatności do zastosowania w elektrowni słonecznej. Biorąc pod uwagę zarówno wymogi planowania regionalnego, jak i ochrony przyrody, opracowujemy całościową koncepcję bezpiecznego planowania Państwa nieruchomości.

Wspólny sukces jest dla nas ważny. Realizacja projektu opiera się na Państwa życzeniach, ale uwzględnia również interesy mieszkańców i sąsiednich społeczności. W ten sposób może rozwinąć się długoterminowa i pełna zaufania relacja biznesowa.

Jesteś zainteresowany współpracą przy planowaniu farm fotowoltaicznych?

Skontaktuj się z nami.

Współpraca z jednostkami samorządów terytorialnych (Gminy)

ARENA Energy poszukuję gruntów inwestycyjnych w celu rozwoju portfolia projektowego w obszarze odnawialnych źródeł energii a w szczególności Farm Fotowoltaicznych.

W tym celu nawiążemy współpracę z gminami które spełniałyby nasze kryteria projektowe. W przypadku pozytywnej weryfikacji gruntów inwestycyjnych, nawiązanie z nami współpracy będzie miało szereg korzyści dla gminy w postaci stałych wpływów do budżetu z tytułu dzierżawy na okres 25 – 29 lat, dodatkowy wpływ w postaci podatku od nieruchomości, proekologicznej inwestycji i w niektórych przypadkach założenie spółki celowej w gminie (uzależnione od skali projektu).

Formularz Weryfikacyjny

W celu zgłoszenia gruntu inwestycyjnego należy pobrać go z naszej strony klikając na przycisk “Pobierz Formularz”. Wypełniony Formularz prosimy przesłać na adres:

inwestycje@arena-energy.pl

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

ARENA Energy 

Biuro rozwoju projektów z zakresu odnawialnych źródeł energii

ul. Świebodzińska 6

60-162 Poznań

 

T: +48 512 179 065

T: +48 504 245 554

M: info@arena-energy.pl

NIP: 7792367227

REGON: 301412178